Vestuvinės Suknelės - Kolekcija 2018

Vestuvinės suknelės – magiškas drabužis, dėvimas tik kartą gyvenime. Ne veltui ieškodamos tos tobulos suknelės, kuri dažnai pavadinama pačiu svarbiausiu šventės akcentu, nuotakos skiria labai daug dėmesio bei atsidavimo. Įvertina labai daug smulkmenų, apgalvoja labai daug detalių. Vestuvinių suknelių dizainerė Inga Miltienienė pristato unikalią 2018 metų kolekciją, kuri kvepia jaukumu, šiluma bei elegancija.

Nuostabią vestuvių dieną supa labai daug simbolių, kurie perteikiami per daiktus, drabužius, emocijas ir paprasčiausiai – šypsenas. Vestuvinės suknelės – vienas iš tų simbolių, kuriam jaunosios skiria labai daug dėmesio. Ne veltui sakoma, kad būtent vestuvinės suknelės jaunikis negali pamatyti iki šventės. Tai šiam drabužiui suteikia dar daugiau galios ir reikšmės. „Juk šis rūbas sukelia ypatingas emocijas, prisiliesdama prie jo atsiradimo patiriu ir kartu su nuotaka išgyvenu jos jaudulį, laimę, šventės laukimo jausmą. Puošiant nuotaką ypatingą dėmesį būtina teikti kiekvienai, net pačiai mažiausiai, detalei, nes kiekviena smulkmena, kuri kitiems pasirodytų visiškai nereikšminga, nuotakai yra labai svarbi“, – dalinasi patirtimi dizainerė I. Miltienienė.

Žvelgiant į pristatomą kolekciją – akis ypač patraukia detalės. Kiekviena suknelė – individuali, tarsi asmenybė. Ne veltui daugelis nuotakų atėjusios į saloną jaučia, kuri suknelė tinka būtent jai. Sakoma, kad kiekvienai nuotakai yra sukurta po tobulą suknelę, tik reikia tokią rasti: „Tobula yra tokia suknelė, kuria pasipuošusi nuotaka švyti, ją apima pačios geriausios emocijos, ji jaučiasi pakylėta ir net nenori jos nusivilkti.“. Peržvelgus kolekciją galima pastebėti ne tik vientisumą, tačiau ir individualumą. Kiekvienai moteriai – po tobulai jai tinkančią suknelę!

Vestuvių suknelių paieškos prasideda nuo idėjos – kokia suknelė geriausiai atskleidžia Jūsų charakterį, su kokia pavyks jaustis puikiai. Kol vienos moterys mieliau renkasi klasikinio stiliaus, griežtesnes sukneles, tuo tarpu kitos ieško kažko paprasto ir žaismingo, kas plasnotų vėjyje bei atsiskleistų, perteiktų kaip labai žaismingos ir jautrios nuotakos asmenybę.  Lygiai taip pat vienos nuotakos ieško kažko minimalaus ir paprasto, kadangi ir pačios jaučiasi esančios kuklios, kai tuo tarpu kitos renkasi puošnesnes ir daugiau detalių turinčias sukneles, kurios puikiai atskleidžia kiekvienos nuotakos asmenines charakterio savybes bei žavesį.

Elegancija, lengvumu bei emocijomis kvepiančios vestuvinės suknelės leis nuotaikai pasijausti tarsi karaliene, tarsi svarbiausia moterimi žemėje. Juk vestuvės – nuostabiausia gyvenimo šventė, gražiausia meilės išraiška, kuri įrodo dviejų žmonių atsidavimą visą gyvenimą likti kartu, o tobula suknelė sprendimą tarsi įprasmina ir suteikia jam dar daugiau galios.

Žvelgdami į kolekciją tikrai pajusite meilę, atsidavimą, lengvumą ir tyrumą. Būtent tai, ko nusipelnė kiekviena nuotaka savo vestuvių dieną, kai visos emocijos, visos šypsenos yra skirtos jai ir jos išrinktajam. Tinkamai pasirinkta suknelė turi galią ypatingai dienai suteikti dar daugiau teigiamų emocijų bei jaukumo.  „Įkvėpimas slypi visur. Kartais tiesiog užtenka plačiai atmerkti akis ir giliai įkvėpti“. I. Miltienienės vestuvinių suknelių kolekcija – individualioms, jautrioms, elegantiškoms asmenybėms, kurios nori svarbiausią gyvenimo dieną atrodytų tobulai. Nes kiekviena nuotaka, vilkėdama tobulą suknelę, bus ypatinga.