INDIVIDUALUS VESTUVINIŲ SUKNELIŲ SIUVIMAS

 • Vestuvines sukneles siuvimas – tai rezultatas, kurio siekiama su kiekvienu modeliu – žavaus moteriškumo, elegancijos ir pasitikėjimo savimi derinys moteriai, kuri visada nori atrodyti išskirtine.
  Individualų vestuvinės suknelės siuvimą rekomenduoju pradėti likus 5 – 9 mėnesiams iki planuojamos šventės datos. Preliminarus siuvimo laikas: 1-2 savaites.
  Pirmo susitikimo metu labai svarbu Jus pažinti. Būtų puiku, jei iki mūsų susitikimo turėtumėte 5 – 10 nuotraukų Jums patikusių suknelių modelių. Tai man leis geriau suprasti Jūsų skonį ir asmeninį stilių.
  Atsižvelgusi į pamatytas nuotraukas ir Jūsų pasakojimą apie planuojamą šventę, visada patartina pasimatuoti salone panašaus stiliaus sukneles. Pamatuoti modeliai leidžia suprasti kokio silueto suknelės labiausiai tinka Jūsų figūrai ir kurie audiniai , elementai, linijos gali atitikti Jūsų įvaizdį
  Tinkamas audinių pasirinkimas vestuvinės suknelės siuvimui yra be galo svarbus, todėl tai darome kartu su kliente. Jūsų patogumui audiniu pavyzdžius turime vietoje.
  Mūsų studijoje jūs nerasite katalogų, iš kurių turėsite rinktis suknelę, nes kiekvieną jų kuriame individualiai, pagal jūsų norus, poreikius ir figūrą. Kodėl? Nes norime, kad jūsų suknelę būtų tobula.
  Viską aptarus, nupiešiu planuojamos suknelės eskizą, išmatuoju Jūsų figūrą ir tuomet jau galime pasirašyti sutartį, kuri leidžia pradėti vestuvines sukneles siuvimą.
  Vestuvinių suknelių siuvimo kaina kinta nuo pasirinkto modelio. Audiniai ir puošybos elementai vestuvinei suknelei parenkami atsižvelgiant į Jūsų biudžetą.
  Pagal susitarimą, likus kelioms dienoms iki vestuvių, suknelė yra iki galo sutvarkoma, išlyginama ir supakuojama į nepermatomą maišą.
  JŪSŲ PATOGUMUI
  Skubios vestuvinės suknelės siuvimas – nuotakoms, kurios nespėjo savo suknele pasirūpinti iš anksto. Nesujaudinkite – mes jau turime galimybe padėti, pasiūsime vestuvinę suknelę ypač greitai. Mūsų rekordas – 1 savaitė!
  Sukurkite idealiai jums tinkančią vestuvinę suknelę, kartu su Inga Miltieniene , jau daugiau nei dvylika metu kuriančia individualias vestuvines sukneles ir padedančia išpildyti nuotakų svajones.

  Nuotakų gražiausios dienos akimirkos