VESTUVINĖS SUKNELĖS 2016 KOLEKCIJA


  • Vestuvės neabejotinai viena svarbiausių gyvenimo švenčių, kai kiekviena smulkmena yra kruopščiai apgalvota ir suderinta. Ypač svarbiu vestuvių įvykiu ir pasirinkimu tampa vestuvinė suknelė. Siekiama tobulybės, svajonių realizavimo ir išskirtinumo. Būtent tokias sukneles pristatė ir jau dešimt metų kurianti Inga Miltienienė. Naujausioje jos vestuvinių suknelių kolekcijoje atsispindi iškiliausi nuotakų norai.

    Kaip teigė pati dizainerė, jos darbai ir nauja kolekcija – tai prabanga, kuklumas, romantika ir subtilumas vienoje suknelėje.
    „Nors drabužius kuriu jau dešimtį metų, ši vestuvinių suknelių kolekcija pirmoji. Siekiau, kad kiekviena jų būtų kitokia, savita. Kiekvienas suknelės modelis pritaikytas tiek jaunai merginai, tiek vyresnio amžiaus nuotakai. Kainos jų taip pat skirtingos, tad norinčios kuklesnės suknelės ir norinčios prabangos ras sau tinkamą. Kurdama turėjau tikslą, kad ne tik užsienio moterys, bet ir lietuvaitės galėtų puoštis šiais apdarais. Pastebiu, jog vestuvinių suknelių mados kasmet vis keičiasi, tačiau dažnai išlaikomas panašus stilius. Kukli prabanga, romantiški audiniai vis dar labai trokštami“, – pasakojo I. Miltienenė.
    Pagrindiniu naujosios vestuvių kolekcijos veidu ir Gedimino Žilinsko foto sesijoje įamžinta buvo žinoma, visuomet stilinga ir elegantiška Inga Stumbrienė.
    Kodėl kolekcijos modeliu pasirinkta būtent I.Stumbrienė? „Jau kurdama sukneles modeliu įsivaizdavau būtent Ingą, nes ji idealiai tiko. Ji moteriška ir elegantiška – tokia, kaip ir pačios suknelės“, – neabejoja I.Miltienienė.