VESTUVINĖS SUKNELĖS 2019 KOLEKCIJA

 • Anot kūrėjos, šių metų kolekcijos suknelės tokios, kurių kiekviena ji galėtų pasipuošti pati, nes kiekviena jų visiškai atspindi ją pačią.
  Dizainerė kuria drąsiai, savimi pasitikinčiai, ekstravagantiškai nuotakai. Jos teigimu, kuriant suknelę pagal individualų užsakymą, labai svarbu bendradarbiauti – tik pasitikint, įsiklausant gali gimti „suknelė karalienė“. Kiekviena iš jų „gimsta“ paisant pasaulinių tendencijų, vyraujančių ant vestuvinių suknelių podiumo, nuotakų pageidavimų ir savojo braižo.
  Dizainerė, būsimoms nuotakoms renkantis suknelę, pataria iš anksto mintyse „nusipiešti“ viziją, kaip vestuvių dieną nori atrodyti, pagalvoti, koks stilius jai labiausiai prie širdies.
  „Siūlau pagalvoti, ar jos įsivaizduoja save romantišką – su garbenėlėmis plaukuose, ar karalienę su prabangia suknele, ar modernią, stilingą, ekstravagantišką...“, – pataria ji.
  Dizainerės nuomone, renkantis suknelę nereikėtų paisyti geriausios draugės, mamos ar kitos nuomonės – kaip tądien nori atrodyti, kad galėtų jaustis patogiai ir pasitikėti savimi, geriausiai žino pati būsima nuotaka.
  „Visiems juk neįtiksite, svarbiausia, ko norite jūs“, – šypsosi I.Miltienienė.
  Kurdama šių metų kolekciją, dizainerė daugiausia dėmesio skyrė linijoms – norėjo išryškinti nuotakų privalumus, o trūkumus užslapstyti. „Šioje kolekcijoje dominuoja švari, švytinti pieno baltumo spalva. Pagrindinę sunknelių kolekcijos dalį sudaro lygūs audiniai, neturintys faktūros“ .